آرزوهاتو زندگی کن. فرمول رسیدن به آرزوها و قوانین توانگری.

کافی بود که فقط کمی مراقب کلام خودم باشم. آخه الان دیگه به حتم و یقین می دونم که هرچی بگم و هر فکری کنم، بزودی سرو کله همون فکر و همون حرف تو زندگیم پیدا می شه.

خیلی کتاب توی این زمینه خونده بودم. چون همه ما آرزوهایی داریم که رسیدن بهشون دست نیافتنی یا سخت به نظر می رسه. آیا تحقق_رویا های زندگی، فرمولی هم داره؟!!! صدها کتاب در زمینه قانون_جذب ، قدرت کلام یا قانون توانگری در منابع روانشناسی موفقیت گفته اند که: بگو تا بشه، بخواه تا برسی. تا اینکه به فکرم رسید برم بررسی کنم آیا در منابع علمی بومی، کتب مرجع، خصوصا در سیره اهل بیت که نماد انسان کامل هستن هم مسئله قانون جذب و قدرت کلام تایید شده یانه.

در این پست علاوه برمعرفی یک منبع خوب و مستند برای مطالعه بیشتر شما عزیزان، فرزند مرتضی علی ، برادر امام حسین، فرزند فاطمه زهرا، یعنی امام سجاد شراب وصل به دست دل تشنمون دادن.

در دعای 29 صحیفه سجاده که مربوط به تنگی روزی و گرفتاری مالی هست. امام سجاد علاوه بر آسیب شناسی این قبیل مشکلات، شاه کلید حل اونها و رسیدن به آرامش و رستگاری مالی رو به دستمون دادن.

لطفا چند ثانیه روی جملات داخل تصاویر تمرکز کنید ...

 

روزی شما در آسمان است. امام سجاد

در این تصاویر، دو آیه از قرآن نوشته شده.

شما از کنار هم قرار گرفتن آنها چه نتیجه ای می گیرید؟

چرا از میان تمام آیات این دو آیه گزینش شده؟!!

 

همان گونه که شما سخن می گویید سخن پروردگار حق است.


به وضوح مشخصه که سوگندی که در آیه دوم از زبان امام سجاد تکرار می شود، داره به ما می فهمونه به همون اندازه حرف زدن و تکلم ما بدیهی هست، به همون اندازه هم وقتی آرزوی ما در قالب کلام به زبانمون جاری می شه روزی ما زیادتر می شه. در واقع دعا کردن و نیایش با خداوند روزی ما که در آرزومون قرار گرفته از آسمون نازل می شه.

پس منتظر چی هستین حرف بزنید با خدای مهربانی که قبل از در خواست کردن درب های رحمتش بازه.

البته می خوام یک پرانتز کوچولو باز کنم.

حتما خیلی از ماها دعا هم کردیم. از صمیم قلب و بار ها دعا کردیم و نتیجه نگرفتیم. دلم می خواد در مورد این موضوع هم کمی با هم کپ بزنیم. کلا راه حل این مشکلات در اینه که پازل یا نقشه راه زندگی ما ها زیاد ناقصی داره.

ماجرای فیلی که در اتاق تاریک بود و هر کسی داخل اتاق رفت و قسمتی از اعضای بدن فیل رو لمس کرد و خارج شد. در واقع نگاه جامع و یکپارچه در مسایل زندگیمون وجود نداره.
 

بچه های گلبان  یاد می گیرن که چطور باید رویاهای زندگیشون را کشف کنن و بعد تلاش می کنند تا رویاهاشون رو تحقق ببخشن. نمونه مصداقی تحقق یک رویا در رویداد مسابقات رباتیک گلبان_خرد اتفاق افتاد. گزارش تصویری این سوژه هم فردا جمعه 4 مرداد، مهمان نگاهتون خواهد بود.
نظر شما چیه، آیا تاثیر کلام و قانون جذب را تایید می کنید؟

لطفا نظرات خودتون رو کامنت کنید.